Trick Question (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Cancel
he: ביטול

en: Save
he: שמירה

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Explanation
he: הסבר

en: User registration
he: רישום משתמשים
