Trick Question (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Save
hu: Mentés

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Explanation
hu: Magyarázat

en: User registration
hu: Felhasználói regisztráció
