Trick Question (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Cancel
id: Batal

en: Save
id: Simpan

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Explanation
id: Penjelasan

en: User registration
id: Pendaftaran pengguna
