Trick Question (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Forms
is: Form

en: Cancel
is: Hætta við

en: Save
is: Vista

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Explanation
is: Útskýring
