Trick Question (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Save
lt: Saugoti

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Explanation
lt: Paaiškinimas
