Trick Question (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Explanation
nl: Uitleg

en: User registration
nl: Gebruikersregistratie
