Trick Question (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Question
sk: Otázka

en: Explanation
sk: Vysvetlenie
