Trick Question (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Save
sl: Shrani

en: Question
sl: Vprašanje

en: Explanation
sl: Razlaga
