Trick Question (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Save
ta: சேமி

en: Question
ta: கேள்வி

en: Explanation
ta: விரிவாக்கம்
