Trick Question (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Explanation
uk: Пояснення

en: User registration
uk: Реєстрація користувача

en: Your settings have been saved
uk: Ваші налаштування були збереженні
