Trick Question (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Question
hi: सवाल

en: Explanation
hi: व्याख्या
