Trick Question (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Save
pl: Zapisz

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika
