Trick Question (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Save
ro: Salvare

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Explanation
ro: Explicaţie

en: User registration
ro: Înregistrare utilizator
