Tripal (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (31 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Synonyms
dz: མིང་གི་རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།
