Tripal (7.x-2.1-beta3) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Action
os: Архайд

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Version
os: Верси

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
