Tripal (7.x-3.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Action
de: Aktion

en: File
de: Dokumänt

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Find content
de: Inhalt finde

en: Year
de: Johr

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Vocabulary ID
de: Vokabular-ID

en: Configuration
de: Konfiguration
