Tripal (7.x-3.0-rc1) - en to af translation catalogue (64 entries)

en: Title
af: Titel

en: select
af: kies

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: Configure
af: Verstel

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Optional
af: Opsioneel

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: debug
af: ontfout

en: Library
af: Biblioteek

en: Libraries
af: Biblioteke
