Tripal (7.x-3.0-rc2) - en to my translation catalogue (61 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: select
my: ရွေးပါ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Find content
my: အကြောင်းအရာ သတင်းအချက်အလက်များ ရှာဖွေရန်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: debug
my: ယုတ္တိအမှား ရှာဖွေဖော်ထုတ်သည်

en: Citation
my: ရည်ညွှန်းချက်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
