Tripal (7.x-3.0-rc3) - en to jv translation catalogue (91 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Synonyms
jv: Sinonim

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Update
jv: Dianyari

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Add
jv: Tambah

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Find content
jv: Temokaké kontén

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Year
jv: Tahun

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Custom
jv: Kostum

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Details
jv: Lengkapé

en: Table
jv: Tabel

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Users
jv: Panganggo

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: Broken/missing handler
jv: Handler rusak/ilang

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Can't handle more than one field storage engine
jv: Ora bisa nyekel luwih saka siji field mesin penyimpenan

en: Field storage engine not found.
jv: Mesin penyimpanan field ora ketemu.

en: There was a problem creating field %label: !message
jv: Ana masalah nalika gawé  field %label: !message
