Tripal (7.x-3.0-rc3) - en to nl translation catalogue (176 entries)

en: Title
nl: Titel

en: select
nl: selecteer

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Projects
nl: Projecten

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Update
nl: Bijwerken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Add
nl: Toevoegen

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Find content
nl: Inhoud vinden

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Year
nl: Jaar

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Off
nl: Uit

en: Contacts
nl: Contacten

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Stock
nl: Voorraad

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Table
nl: Tabel

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Targets
nl: Doelen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Optional
nl: Optioneel

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Constant
nl: Constante

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: None.
nl: Geen.

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Reset to Defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Relationships
nl: Relaties

en: Migrate
nl: Migreren

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Analysis
nl: Analyse

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publications
nl: Publicaties

en: Aggregate
nl: Samenvoegen

en: empty
nl: leeg

en: contains
nl: bevat

en: Filter Type
nl: Filtertype

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Column
nl: Kolom

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Available Tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Publication
nl: Publicatie

en: Starts with
nl: Begint met

en: Citation
nl: Citaat

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Search index
nl: Zoekindex

en: ID Attribute
nl: ID-attribuut

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Contact Type
nl: Contacttype

en: Module Name
nl: Modulenaam

en: Publication Type
nl: Publicatietype

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Progress
nl: Voortgang

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Download File
nl: Bestand downloaden

en: Bundle ID
nl: Bundel-ID

en: File Details
nl: Bestandsdetails

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: Can't handle more than one field storage engine
nl: Kan niet meer dan één veldopslag-engine hanteren

en: Field storage engine not found.
nl: Veldopslag-engine niet gevonden.

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: De sortering is niet zichtbaar. Maak deze zichtbaar zodat gebruikers deze kunnen aanpassen.

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Deze sortering is zichtbaar. Als u de sortering verbergt, kunnen gebruikers deze niet meer veranderen.

en: Hide sort
nl: Sortering verbergen

en: Whether or not the content is published.
nl: Of de inhoud gepubliceerd is.

en: Provide a simple link to the content.
nl: Levert een eenvoudige link naar de inhoud.

en: Provide a simple link to edit the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te verwijderen.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
nl: De sortering voor bezoekers zichtbaar maken, zodat deze door hen kan worden aangepast.

en: There was a problem creating field %label: !message
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van veld %label: !message

en: grouped
nl: gegroepeerd

en: Specification
nl: Specificatie

en: Custom output for TRUE
nl: Aangepaste uitvoer voor TRUE

en: Custom output for FALSE
nl: Aangepaste uitvoer voor FALSE

en: Set Summary
nl: Setsamenvatting

en: No action performed.
nl: Geen actie uitgevoerd.

en: Unique name
nl: Unieke naam

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer
