Tripal (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (105 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: select
hr: odaberite

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project
hr: Projekt

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Synonyms
hr: Sinonimi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Update
hr: Osvježi

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Add
hr: Dodaj

en: Teaser
hr: Mamac

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Find content
hr: Pronađi sadržaj

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Files
hr: Datoteke

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Year
hr: Godina

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Authored by
hr: Autor

en: Details
hr: Detalji

en: Stock
hr: Zaliha

en: Table
hr: Tablica

en: Configuration
hr: Postavke

en: Users
hr: Korisnici

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Template
hr: Predložak

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: Source
hr: Izvor

en: Features
hr: Značajke

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: None.
hr: Nijedan.

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Relationships
hr: Odnosi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: Template ID
hr: ID predloška

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Can't handle more than one field storage engine
hr: Nije moguće koristiti više od jednog spreminka polja.

en: Field storage engine not found.
hr: Spremnik polja nije nađen.

en: There was a problem creating field %label: !message
hr: Došlo je do problema pri stvaranju polja %label: !message

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
