Tripal (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (64 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: select
kk: таңдау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Find content
kk: Контетті іздеу

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: None.
kk: Ешбір.

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура
