Tripal (7.x-3.1) - en to mk translation catalogue (18 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Contact
mk: Контакт

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Relationships
mk: Релации

en: empty
mk: празно
