Tripal (7.x-3.10) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Template
sr: Шаблон

en: None.
sr: Ништа.

en: Output format
sr: Излазни формат

en: contains
sr: садржи

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Custom output for TRUE
sr: Произвољан излаз за ТАЧНО

en: Custom output for FALSE
sr: Произвољан излаз за НЕТАЧНО
