Tripal (7.x-3.3) - en to mn translation catalogue (69 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: select
mn: Сонгох

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Synonyms
mn: Ойролцоо утгатай үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: False
mn: Худал

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Add
mn: Нэмэх

en: Find content
mn: Агууламж олох

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Year
mn: Жил

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
