Tripal (7.x-3.3) - en to sl translation catalogue (72 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: select
sl: izberi

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Synonyms
sl: Sinonimi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Find content
sl: Najdi vsebino

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Year
sl: Leto

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: None.
sl: Brez.

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Publish
sl: Objavi

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: - Any -
sl: - Vse -
