Tripal (7.x-3.4) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: Publication
ga: Foilseachán

en: - Any -
ga: - Iad uile -
