Tripal (7.x-3.4) - en to gl translation catalogue (154 entries)

en: Title
gl: Título

en: select
gl: seleccionar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Synonyms
gl: Sinónimos

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Update
gl: Actualizar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Add
gl: Engadir

en: Teaser
gl: Resumo

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Find content
gl: Atopar contido

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Database
gl: Base de datos

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Contains
gl: Contén

en: Does not contain
gl: Non contén

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Authored by
gl: Creado por

en: Details
gl: Detalles

en: Table
gl: Táboa

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Configuration
gl: Configuración

en: Users
gl: Usuarios

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Optional
gl: Opcional

en: Template
gl: Modelo

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Source
gl: Orixe

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Constant
gl: Constante

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Query
gl: Consulta

en: None.
gl: Ningún.

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Reverse
gl: Invertido

en: Not published
gl: Non publicado

en: Relationships
gl: Relacións

en: Migrate
gl: Migrar

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Analysis
gl: Análise

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Aggregate
gl: Engadir

en: empty
gl: baleiro

en: contains
gl: contén

en: Column
gl: Columna

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Formatter
gl: Formateador

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Citation
gl: Citación

en: Show All
gl: Amosar Todos

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: Ends with
gl: Remata en

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Broken/missing handler
gl: Manexador deteriorado ou ausente

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
gl: O manexador deste argumento falta ou está deteriorado e non se pode usar. Se o proporcionou un módulo que foi desactivado, reactivalo podería restaurar o manexador. Doutro modo, probablemente debería borrar este elemento.

en: If checked, true will be displayed as false.
gl: Se está seleccionado, verdadeiro amosarase como falso.

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: exposed
gl: exposto

en: begins
gl: comeza

en: ends
gl: remata

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Does not start with
gl: Non comeza con

en: not_begins
gl: non finaliza

en: Does not end with
gl: Non finaliza con

en: Hide empty fields
gl: Ocultar os campos baleiros

en: Full content
gl: Contido completo

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Exposed
gl: Exposto

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)

en: Can't handle more than one field storage engine
gl: Non se pode manexar máis dun motor de almacenamento dos campos.

en: Field storage engine not found.
gl: Non se atopou o motor de almacenamento dos campos.

en: File Usage
gl: Uso do Arquivo

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
gl: Esta orde non está exposto. Expóñao para permitir aos usuarios cambialo.

en: Expose sort
gl: Expoñer orde

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
gl: Esta orde está exposto. Si ocúltao, os usuarios non poderán cambialo.

en: Hide sort
gl: Ocultar orde

en: There was a problem creating field %label: !message
gl: Houbo un problema creando o campo %label: !message

en: Custom output for TRUE
gl: Personalizar saída para verdadeiro

en: Custom output for FALSE
gl: Personalizar saída para FALSO

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura
