Tripal (7.x-3.5) - en to bo translation catalogue (145 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Find content
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Vocabulary ID
bo: སྤྱི་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Does not contain
bo: ཚུད་མེད་པ

en: Is less than
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་ཡིན་པ

en: Is less than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Left
bo: གཡོན

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Aggregate
bo: བསྡུ་རུག

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Citation
bo: ལུང་འདྲེན

en: Show All
bo: ཡོད་ཚད་སྟོན

en: Is empty (NULL)
bo: སྟོང་བ་ཡིན་པ༼NULL༽

en: not empty
bo: སྟོང་བ་མིན་པ

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Broken/missing handler
bo: སྐྱོན་ཤོར་བ་འམ་ཁ་ཚང་མིན་པའི་སྒྲིག་བྱེད

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
bo: ནང་ཚན་འདིའི་སྒྲིག་བྱེད་འཕྲོ་བརླག་འཐེབ་པའམ་ཡང་ན་ཆ་ཚང་མེད་པས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས། གལ་སྲིད་མ་དཔེ་ཞིག་གིས་སྒྲིག་བྱེད་འདི་མཁོ་འདོན་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པ་དང་དེ་ནུས་མེད་བཟོས་ཡོད་ན། ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ན་དེས་བསྐྱར་སློང་བྱེད་སྲིད། དེ་མིན་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་ནང་ཚན་འདི་བསུབ་དགོས་སྲིད།

en: If checked, true will be displayed as false.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། true འགྲིག་པ་དེ་ནོར་བ་false ལ་འཆར་ངེས།

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: begins
bo: འགོ་རྩོམ་པ

en: ends
bo: མཇུག་རྫོགས

en: asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Does not start with
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད་འདི་མིན་པ།

en: Does not end with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་འདི་མིན་པ།

en: Hide empty fields
bo: གནས་ཁོངས་སྟོང་བ་གབ་པ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།

en: Is not empty (NOT NULL)
bo: སྟོང་བ་མིན་པ༼NOT NULL༽

en: Can't handle more than one field storage engine
bo: གནས་ཁོངས་གསོག་འཇོག་མ་ལག་གཅིག་གི་ཡན་ལག་བསྟར་བྱེད་མི་ཐུབ

en: Field storage engine not found.
bo: གནས་ཁོངས་གསོག་འཇོག་མ་ལག་མ་རྙེད།

en: File Usage
bo: ཡིག་ཆ་བཀོལ་སྟངས

en: Expose sort
bo: གོ་རིམ་མངོན་པ

en: Hide sort
bo: གོ་རིམ་གབ་པ

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།

en: Link this field to the original piece of content
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་ཐོག་མའི་ནང་དོན་དེ་དང་སྦྲེལ་བ

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་གོ་རིམ་འདི་མངོན་པ་དང་ཁོང་ཚོས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་དུ་འཇུག་པ

en: There was a problem creating field %label: !message
bo: གནས་ཁོངས་%label་གསར་སྐྲུན་བྱེད་པར་གནད་དོན་ཞིག་འདུག !message

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན

en: Custom output for TRUE
bo: TRUE འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Custom output for FALSE
bo: FALSE མ་འགྲིག་པའི་ཐོན་འབྲས་རང་བཟོ་བྱེད་པ

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
