Tripal (7.x-3.5) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Full content
ht: Kontni konplè
