Tripal (7.x-3.5) - en to sk translation catalogue (149 entries)

en: Title
sk: Názov

en: select
sk: výber

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Add
sk: Pridať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Find content
sk: Nájsť obsah

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Database
sk: Databáza

en: Off
sk: Vypnúť

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Term
sk: Termín

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Authored by
sk: Autor

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Stock
sk: Zásoby

en: Table
sk: Tabuľka

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Template
sk: Šablóna

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Common Name
sk: Bežný názov

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Source
sk: Zdroj

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Query
sk: Dotaz

en: None.
sk: Žiadne.

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Production
sk: Produkcia

en: Views Integration
sk: Integrácia s Views

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Aggregate
sk: Spojiť

en: empty
sk: prázdne

en: contains
sk: obsahuje

en: Column
sk: Stĺpec

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Registration
sk: Registrácia

en: Starts with
sk: Začína s

en: Show All
sk: Ukaázať všetko

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: Ends with
sk: Končí s

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Broken/missing handler
sk: Nefunkčný/chýbajúci ovládač

en: If checked, true will be displayed as false.
sk: Ak je označené, pravda bude zobrazená ako nepravda.

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: exposed
sk: odkrytý

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí

en: asc
sk: vzostupne

en: desc
sk: zostupne

en: Library
sk: Knižnica

en: Does not start with
sk: Nezačína s

en: not_begins
sk: nezačína

en: Does not end with
sk: Nekončí s

en: not_ends
sk: nekončí

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: Can't handle more than one field storage engine
sk: Nie je možné pracovať naraz s viacerými spôsobmi ukladania polí

en: Field storage engine not found.
sk: Žiaden spôsob na ukladanie polí nebol nájdený.

en: File Usage
sk: Použitie súboru

en: Custom output for TRUE
sk: Vlastný výstup pre TRUE

en: Custom output for FALSE
sk: Vlastný výstup pre FALSE
