Tripal (7.x-3.6) - en to bg translation catalogue (89 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Add
bg: Добави

en: Teaser
bg: Резюме

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Find content
bg: Намери съдържание

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Authored by
bg: Написано от

en: Details
bg: Детайли

en: Table
bg: Таблица

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Users
bg: Потребители

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Optional
bg: По желание

en: Template
bg: Шаблон

en: Notifications
bg: Известия

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Source
bg: Източник

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: None.
bg: Нищо.

en: Right
bg: Дясно

en: Production
bg: Продукт

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Relationships
bg: Приятели

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: contains
bg: съдържание

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Relationship Type
bg: Типове групи

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: Full content
bg: Пълно съдържание
