Tripal (7.x-3.7) - en to eu translation catalogue (124 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: select
eu: hautatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Development
eu: Garapena

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Add
eu: Gehitu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Find content
eu: Edukiak aurkitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Database
eu: Datu-base

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Term
eu: Termino

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Table
eu: Taula

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Source
eu: Iturburua

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Query
eu: Kontsulta

en: None.
eu: Ezer.

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: Migrate
eu: Migratu

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia

en: Analysis
eu: Analisia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Publications
eu: Argitalpenak

en: empty
eu: hutsik

en: contains
eu: dauka

en: Column
eu: Zutabe

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Show All
eu: Guztia Ikusi

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: exposed
eu: agerian jarri

en: begins
eu: hasten da

en: Hide empty fields
eu: Eremu hutsak ezkutatu

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)

en: Can't handle more than one field storage engine
eu: Ezin du maneiatu eremu biltegiratze motore bat baino gehiago.

en: Field storage engine not found.
eu: Ez da eremu biltegiratze motorerik aurkitu.
