Tripal (7.x-3.8) - en to et translation catalogue (165 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: select
et: selekteeri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Development
et: Arendus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Update
et: Uuenda

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Add
et: Lisa

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Find content
et: Otsi sisu

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Database
et: Andmebaas

en: Off
et: Väljas

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Authored by
et: Autor

en: Linear
et: Lineaarne

en: Details
et: Üksikasjad

en: Stock
et: Ladu

en: Jobs
et: Tööd

en: Table
et: Tabel

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Configuration
et: Seadistus

en: Users
et: Kasutajad

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Optional
et: Valikuline

en: Template
et: Mall

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Notifications
et: Teated

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Source
et: Allikas

en: Features
et: Omadused

en: Constant
et: Konstant

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Query
et: Päring

en: None.
et: Puudub.

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Schema
et: Skeem

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Relationships
et: Seosed

en: Migrate
et: Migreeri

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Analysis
et: Analüüs

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: empty
et: tühi

en: contains
et: sisaldab

en: Filter Type
et: Filtri tüüp

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Column
et: Tulp

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Starts with
et: Algab millega

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Broken/missing handler
et: Katkine/puuduv handler

en: - Any -
et: - Kõik -

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: begins
et: algab

en: ends
et: lõppeb

en: desc
et: kahanev

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Does not start with
et: Ei alga

en: not_begins
et: ei_alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: not_ends
et: ei lõppe

en: Hide empty fields
et: Peida tühjad väljad

en: Libraries
et: Teegid

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Download File
et: Laadi fail alla

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Can't handle more than one field storage engine
et: Rohkem kui ühte väljade salvestusmootorit pole võimalik käsitseda

en: Field storage engine not found.
et: Väljade salvestusmootorit ei leitud.

en: File Usage
et: Failikasutus

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
et: Sorteering ei ole nähtavaks muudetud. Muuda see nähtavaks, et kasutajatel oleks võimalik seda muuta.

en: Expose sort
et: Muuda sorteering nähtavaks

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
et: See sorteering on nähtav. Seda peites ei saa kasutajad seda enam muuta.

en: Hide sort
et: Peida sorteering

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
et: Näita seda sorteerijat külastajale, lubades neil seda muuta.

en: There was a problem creating field %label: !message
et: Välja %label loomisel tekkis viga: !message

en: grouped
et: grupeeritud

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks
