Tripal (7.x-3.8) - en to km translation catalogue (85 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Synonyms
km: វេវចនសព្ទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Find content
km: រក​មាតិកា

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Continue
km: បន្ត

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Table
km: តារាង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: None.
km: គ្មាន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)

en: Can't handle more than one field storage engine
km: មិន​អាច​ដោះស្រាយ​ម៉ាស៊ីន​ស្ដុក​វាល​ច្រើន​ជាង​មួយ

en: Field storage engine not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ម៉ាស៊ីន​ស្ដុក​វាល ។

en: There was a problem creating field %label: !message
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បង្កើត​វាល %label: !message
