Tripal (7.x-3.8) - en to ku translation catalogue (84 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Project
ku: پرۆژە

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Find content
ku: دۆزینەوەی ناوەڕۆک

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Table
ku: خشتە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: None.
ku: هیچ.

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Edit Template
ku: دەسکاریکردنی داڕێژە
