Tripal (7.x-3.8) - en to pl translation catalogue (203 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: select
pl: wybierz

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Add
pl: Dodaj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Find content
pl: Szukaj wpisu

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Files
pl: Pliki

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Database
pl: Baza danych

en: Off
pl: Wyłączony

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Vocabulary ID
pl: Identyfikator słownika

en: Term
pl: Termin

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Authored by
pl: Autor

en: Linear
pl: Liniowy

en: Details
pl: Szczegóły

en: Stock
pl: Asortyment

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: Jobs
pl: Oferty

en: Table
pl: Tabela

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Targets
pl: Cele

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Template
pl: Szablon

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Source
pl: Źródło

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Query
pl: Zapytanie

en: None.
pl: Brak.

en: Object
pl: Obiekt

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Production
pl: Produkcja

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: Schema
pl: Schemat

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Relationships
pl: Powiązania

en: Migrate
pl: Migracja

en: Delete File
pl: Usuń plik

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Analysis
pl: Analiza

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Max Width
pl: Maks. szerokość

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Aggregate
pl: Agreguj

en: empty
pl: pusty

en: contains
pl: zawiera

en: Filter Type
pl: Typ filtra

en: Column
pl: Kolumna

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Formatter
pl: Formater

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Available Tokens
pl: Dostępne tokeny

en: Edit Link
pl: Link edycji

en: Publication
pl: Publikacja

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Citation
pl: Cytat

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: textfield
pl: pole tekstowe

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Relationship Type
pl: Rodzaj Relacji

en: Delete Link
pl: Link usuwania

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Broken/missing handler
pl: Brakująca procedura obsługi

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
pl: Procedura obsługi tego elementu jest popsuta lub nie istnieje. Jeśli należała do wyłączonego już modułu, jego włączenie może rozwiązać problem. W przeciwnym wypadku element prawdopodobnie należałoby usunąć.

en: If checked, true will be displayed as false.
pl: Jeśli zaznaczone prawda będzie wyświetlana jako fałsz.

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: exposed
pl: udostępniony

en: begins
pl: zaczyna się od

en: ends
pl: kończy się

en: asc
pl: rosnąco

en: desc
pl: malejąco

en: Template ID
pl: ID szablonu

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Contact Type
pl: Typ kontaktu

en: Module Name
pl: Nazwa modułu

en: Library
pl: Biblioteka

en: Progress
pl: Postęp

en: Does not start with
pl: Nie zaczyna się od

en: not_begins
pl: nie zaczyna się

en: Does not end with
pl: Nie kończy się na

en: not_ends
pl: nie kończy się

en: Hide empty fields
pl: Ukrywaj puste pola

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Download File
pl: Pobierz plik

en: Bundle ID
pl: ID zestawu

en: Batch Size
pl: Wielkość partii

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)

en: Can't handle more than one field storage engine
pl: Obsługiwanie jednocześnie więcej niż jednego silnika przechowywania danych jest niemożliwe.

en: Field storage engine not found.
pl: Silnik przechowywania danych nie został znaleziony.

en: File Usage
pl: Użycie pliku

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
pl: Należy wybrać wartość chyba, że filtr nie jest wymagany.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
pl: To sortowanie nie jest udostępnione. Należy je udostępnić w celu umożliwienia użytkownikom jego zmiany.

en: Expose sort
pl: Udostępnij sortowanie

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
pl: To sortowanie jest udostępnione. Jeżeli będzie ukryte użytkownicy nie będą mogli go zmieniać.

en: Hide sort
pl: Ukryj sortowanie

en: Whether or not the content is published.
pl: Czy treści są opublikowane czy nie.

en: Provide a simple link to the content.
pl: Stwórz prosty odnośnik do zawartości.

en: Provide a simple link to edit the content.
pl: Stwórz prosty odnośnik do edycji zawartości.

en: Provide a simple link to delete the content.
pl: Stwórz prosty odnośnik do usuwania zawartości.

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.

en: Link this field to the original piece of content
pl: Odnieś to pole do oryginalnej zawartości.

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
pl: Udostępnij sortowanie użytkownikom, umożliwiając im jego zmianę

en: Map Description
pl: Opis mapy

en: There was a problem creating field %label: !message
pl: Wystąpił problem przy tworzeniu pola %label: !message

en: grouped
pl: pogrupowane

en: Custom output for TRUE
pl: Własna wartość wyjściowa dla PRAWDY

en: Custom output for FALSE
pl: Własna wartość wyjściowa dla FAŁSZU

en: Unique name
pl: Unikalna nazwa

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania
