Tripal (7.x-3.9) - en to be translation catalogue (107 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: select
be: абраць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Development
be: Распрацоўка

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Synonyms
be: Сінонімы

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Find content
be: Знайсці змесціва

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Continue
be: Працягнуць

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Database
be: База дадзеных

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Vocabulary ID
be: ID слоўніка

en: Term
be: Тэрмін

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Details
be: Падрабязна

en: Table
be: Табліца

en: Start
be: Пачатак

en: Configuration
be: Налады

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Anonymous
be: Ананім

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Template
be: Шаблон

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Source
be: Крыніца

en: Features
be: Функцыі

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Schema
be: Схема

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Delete File
be: Выдаліць файл

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: contains
be: утрымлiвае

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: Data Search
be: Пошук дадзенных

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Can't handle more than one field storage engine
be: Немагчыма выкарыстоўваць больш за адну сістэму апрацоўкі (захавання) палей

en: Field storage engine not found.
be: Сховiшча даных не знойдзенае

en: There was a problem creating field %label: !message
be: Праблема стварэння поля %label: !message
