Tripal (7.x-3.9) - en to hy translation catalogue (71 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: select
hy: ընտրել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Find content
hy: Գտնել բովանդակությունը

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Left
hy: Ձախ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Can't handle more than one field storage engine
hy: Հնարավոր չէ կարգավորել ավելի քան մեկ դաշտի պահեստային շարժիչ

en: Field storage engine not found.
hy: Դաշտային պահեստավորման շարժիչը չի հայտնաբերվել
