Tripal (7.x-3.9) - en to lt translation catalogue (132 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: select
lt: pasirinkti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Synonyms
lt: Sinonimai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Add
lt: Pridėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Find content
lt: Rasti turinį

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term
lt: Terminas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Stock
lt: Atsargos

en: Table
lt: Lentelė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Template
lt: Šablonas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Features
lt: Savybės

en: Constant
lt: Konstanta

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Query
lt: Užklausa

en: None.
lt: Joks.

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Production
lt: Produkcija

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: contains
lt: turi

en: Column
lt: Stulpelis

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Registration
lt: Registracija

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: Library
lt: Biblioteka

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Node Settings
lt: Mazgo nustatymai

en: Can't handle more than one field storage engine
lt: Negalima naudotis daugiau kaip vienu laukelių saugojimo varikliu

en: Field storage engine not found.
lt: Laukelių saugojimo variklis nerastas.

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį
