Tripal (7.x-3.9) - en to sq translation catalogue (62 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Synonyms
sq: Sinonime

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Update
sq: Rifresko

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: URL
sq: Adresa URL

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: None.
sq: Asnjë.

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Abbreviation
sq: Shkurtim
