Tripal (7.x-3.5) - en to lv translation catalogue (152 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: select
lv: izvēlēties

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Development
lv: Izstrāde

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Synonyms
lv: Sinonīmi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Add
lv: Pievienot

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Find content
lv: Meklēt saturu

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Authored by
lv: Autors

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Stock
lv: Krājumi

en: Table
lv: Tabula

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Users
lv: Lietotāji

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Source
lv: Avots

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Query
lv: Vaicājums

en: None.
lv: Neviens.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Production
lv: Darba

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Analysis
lv: Analīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: empty
lv: tukšs

en: contains
lv: satur

en: Column
lv: Kolonna

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Citation
lv: Atsauce

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja atzīmēts,'true' tiks attēlots kā 'false'.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: Field storage engine not found.
lv: Lauka uzglabāšanas dzinējs nav atrasts.

en: File Usage
lv: Failu Lietojums

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju
