Tripal (7.x-3.10) - en to si translation catalogue (31 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: select
si: තෝරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
