Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: select
es: seleccionar

en: Settings
es: Configuración

en: Database
es: Base de datos

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Parameters
es: Parámetros

en: Analysis
es: Análisis
