Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: select
et: selekteeri

en: Settings
et: Seaded

en: Database
et: Andmebaas

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Analysis
et: Analüüs
