Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: select
fa: انتخاب

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Analysis
fa: تحلیل
