Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: Settings
fr: Paramètres

en: Database
fr: Base de données

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Analysis
fr: Analyse
