Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: Settings
gl: Axustes

en: Database
gl: Base de datos

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Analysis
gl: Análise
