Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: select
he: בחירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Analysis
he: ניתוח המידע
