Tripal Blast Analysis (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: select
hu: választás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Database
hu: Adatbázis

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Analysis
hu: Elemzés
